Inżynier budowy 89 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • nadzorowanie prac budowlanych w wyznaczonym zakresie,
  • udział w koordynacji prac na budowie,
  • współpraca z Kierownikiem budowy oraz Kierownikiem projektu,
  • bieżąca współpraca z firmami podwykonawczymi, nadzór nad pracownikami podwykonawcy,
  • monitorowanie terminów oraz jakości prac,
  • dbanie o zgodność realizowanych prac budowlanych z dokumentacją projektową,
  • kontrola dostaw materiałów na budowę w zakresie terminowości, ilości i jakości,
  • prace administracyjno- biurowe, w szczególności w zakresie tworzenia dokumentacji powykonawczej.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • elastyczne formy zatrudnienia w zależności od preferencji,
  • dla osób spoza Wrocławia mieszkanie służbowe,
  • pracę w zgranym Zespole i partnerskie podejście,
  • możliwość dalszego rozwoju w firmie (w tym możliwość zrobienia uprawnień),
  • pracę przy realizacji ciekawych projektów,
  • świadczenia dodatkowe m. in.: prywatna opieka medyczna.

Wymagania

  1. Wykształcenie wyższe techniczne (min. inżynier) na kierunku budowlanym,
  2. 12-18 miesięcy doświadczenia pracy na budowie – bezpośredni nadzór nad prowadzonymi pracami,
  3. Bardzo dobre zdolności organizacyjne,
  4. Odpowiedzialność i zaangażowanie,
  5. Dyspozycyjność,
  6. Prawo jazdy kat. B.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Budownictwo
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres Bukowińska 22B, Warszawa
Znajdź nas