Inżynier budowy 142 wyświetlenia2 aplikacje

Zakres obowiązków

• udział w koordynacji oraz nadzorowanie prac budowlanych w wyznaczonym zakresie zgodnie z harmonogramem robót,
• monitorowanie terminów oraz jakości prac,
• wykonywanie przedmiarów i obmiarów, udział w sporządzaniu protokołów odbioru prac,
• współpraca z Kierownikiem budowy oraz Kierownikiem projektu,
• bieżąca współpraca z firmami podwykonawczymi,
• dbanie o zgodność realizowanych prac budowlanych z dokumentacją techniczną,
• kontrola dostaw materiałów na budowę w zakresie terminowości, ilości i jakości,
• udział w tworzeniu dokumentacji powykonawczej.

Oferujemy

• stabilne wynagrodzenie,
• niezbędne narzędzia pracy,
• pracę w zgranym Zespole i partnerskie podejście,
• pracę przy realizacji ciekawych projektów.

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne (min. inżynier) na kierunku budowlanym,
• znajomość programów: AutoCAD, programy kosztorysowe i kalkulacyjne,
• bardzo dobre zdolności organizacyjne,
• zaangażowanie,
• odpowiedzialność,
• prawo jazdy kat. B.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Budownictwo
  • Wielkość firmy Poniżej 10 pracowników
  • Adres UL. WALOŃSKA 9/15; 50-413 WROCŁAW