Inżynier Budowy 87 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie budów domów jednorodzinnych

  • organizacja robót budowlanych od prac ziemnych poprzez stan surowy otwarty aż do stanu deweloperskiego

  • nadzór nad jakością wykonywanych prac

  • organizacja dostaw materiałów

  • planowanie kolejnych etapów budowy

  • koordynacja ekip budowlanych

  • analiza projektów budowlanych

  • bieżący kontakt z kierownikiem budowy i inwestorem

Nasze wymagania

  • ukończony I stopień studiów na kierunku budownictwo (inżynier budownictwa)

  • znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność podejmowania decyzji i analitycznego myślenia

  • samodzielność

  • chęć pracy w młodym zgranym i ambitnym zespole

  • chęć rozwoju na polu budownictwa jednorodzinnego

To oferujemy

  • wynagrodzenie co najmniej rynkowe

  • regularne premie

  • możliwość awansu i rozwoju

  • uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów

  • pracę polegającą na kontakcie z wieloma interesującymi ludźmi

  • bardzo dobrą atmosferę

  • imprezy integracyjne

O nas

Jesteśmy generalnym wykonawcą domów jednorodzinnych z Wrocławia. Na tle innych firm wyróżnia nas inżynierskie podejście do budowy domu. Stawiamy na jakość przy jednoczesnej optymalizacji kosztów budowy. Zajmujemy się również projektowaniem domów jednorodzinnych.

Nie boimy się wyzwań, ambitne projekty wyzwalają w nas dodatkową motywację do działania. Sprawdź jak wyglądają nasze budowy na firmowym fanpage na facebook’u.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Budownictwo
  • Wielkość firmy Do 50 pracowników
  • Adres al. Karkonoska 45
Znajdź nas