Inżynier Budowy 257 wyświetleń1 aplikacja

Ritex to firma z polskim kapitałem, istniejąca na rynku od 1994. Od kilku lat zajmujemy się także inwestycjami budowlanymi na terenie Legnicy.

Więcej informacji na www.ritex-development.pl

Poszukujemy ambitnej osoby do realizacji nowego projektu!

Jesteśmy otwarci na tych, którzy potrafią działać szybko, pracować w zespole i chętnie podejmują nowe wyzwania.

STANOWISKO: INŻYNIER BUDOWY

Miejsce Pracy : Legnica

SZUKAMY CIEBIE JEŚLI:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe (absolwenci lub studenci ostatniego roku inżynierii lądowej),
  • Nie masz doświadczenia a chciałbyś je zdobyć ,
  • Możesz wykazać się umiejętnością analizy ofert i kosztorysów ,
  • Posiadasz umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne,
  • Posługujesz się programem AutoCAD oraz Exel,
  • Jesteś skrupulatny i cechuje ciebie samodzielność w podejmowaniu decyzji.

TWOJE ZADANIA:

·        Wielobranżowa analiza dokumentacji projektowej,

·        Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej,

·        Uczestniczenie w procesie pozyskania koniecznych pozwoleń/zezwoleń/decyzji,

·        Koordynowanie prac na budowie,

·        Pozyskiwanie ofert od podwykonawców i dostawców oraz ich analiza

·        Kontrola robót wykonywanych na budowie w zakresie zgodności z dokumentacją projektową.

ZAOFERUJEMY CI:

·        ROZWÓJ – zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje umiejętności i kwalifikacje,

·        pracę w firmie o UGRUNTOWANEJ pozycji na rynku,

·        STABILNOSĆ zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę,

·        Brak korporacyjnego podejścia (krótka ścieżka decyzyjności).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje usunięcie Twoich danych z bazy.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego i

przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez firmę Ritex.”

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie