Inżynier Budowy 66 wyświetleń1 aplikacja

Zakres obowiązków:

  • wsparcie w koordynacji prac na budowie w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy,
  • przygotowywanie przedmiarów / obmiarów robot,
  • wsparcie w planowaniu dostaw i kontrola materiałów dostarczanych na plac budowy,
  • prowadzenie dokumentacji odbiorowej robót na etapie trwania budowy,
  • powadzenie uzgodnień z podwykonawcami i dostawcami,
  • przygotowywanie zamówień materiałowych, sprzętowych i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie.

Oferujemy

  • rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy,
  • udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży,
  • stałe wynagrodzenie wraz z  pakietem benefitów: opieka medyczna, karta Multisport, ZFŚS, konkursy pracownicze, szkolenia.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane lub w trakcie studiów,
  • umiejętność tworzenia dokumentacji powykonawczej,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • prawo jazdy kat. B

a ponadto …

  • praca w delegacjach nie stanowi dla Ciebie problemu,
  • cechuje Cię komunikatywność i otwartość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • odznaczasz się samodzielnością, skutecznością w realizacji powierzonych zadań oraz umiejętnością pracy pod presją czasu.

                                                                                                        … nie zwlekaj i dołącz do nas! 😊

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Budownictwo
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres ul. Zwycięska 41 53-033 Wrocław
Znajdź nas