Inżynier Budowy 121 wyświetleń3 aplikacje

Zakres obowiązków:

• Nadzór prac na budowie zgodnie z zaleceniami Kierownika Budowy;
• Przygotowywanie przedmiarów / obmiarów robot;
• Planowanie dostaw i kontrola materiałów dostarczanych na plac budowy;
• Prowadzenie dokumentacji odbiorowej robót na etapie trwania budowy;
• Powadzenie uzgodnień z podwykonawcami i dostawcami;
• Przygotowywanie zamówień materiałowych, sprzętowych i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie;
• Obieg i segregacja dokumentów budowy (wz, protokoły, zgłoszenia);
• Przygotowywanie do wysłania dokumentów tj. zamówień, protokół z negocjacji;
• Kontrola stanu przestrzegania BHP na budowie.

Oferujemy

  • rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy,
  • udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży,
  • stałe wynagrodzenie wraz z  pakietem benefitów: opieka medyczna, karta Multisport, ZFŚS, konkursy pracownicze, szkolenia.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane lub w trakcie studiów,
  • roczne doświadczenie w pracy na budowie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność tworzenia dokumentacji powykonawczej,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • prawo jazdy kat. B

a ponadto …

  • praca w delegacjach nie stanowi dla Ciebie problemu,
  • cechuje Cię komunikatywność i otwartość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  • odznaczasz się samodzielnością, skutecznością w realizacji powierzonych zadań oraz umiejętnością pracy pod presją czasu.

                                                                                                        … nie zwlekaj i dołącz do nas! 😊

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża Budownictwo
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres ul. Zwycięska 41 53-033 Wrocław
Znajdź nas