Inżynier Budowy – Branża Sanitarna 76 wyświetleń3 aplikacje

Firma ANROD zajmuje się wykonywaniem instalacji sanitarnych u czołowych wrocławskich deweloperów. Poszukujemy Inżynierów budowy branży sanitarnej do pracy na terenie Wrocławia.

Zakres obowiązków:

  • Organizacja robót instalacyjnych zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • Kontrola jakości i terminowości prac,
  • Sporządzanie obmiarów, zestawień materiałowych i cenowych,
  • Bieżąca współpraca z Kierownictwem Budowy i Nadzorem w zakresie realizowanych zadań,

Wymagania:

  • Ukończone studia Inżynierii Środowiska lub pokrewne,
  • Znajomość programu Autocad,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Sumienność, pracowitość oraz chęci do nauki,
  • Prawo jazdy kat. B,
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość zdobywania doświadczenia do uzyskania uprawnień budowlanych,
  • Prace w młodym zespole,
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i wiedzy,
  • Niezbędne narzędzia do pracy.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować