Inżynier budowy ds. systemów automatyki i BMS 134 wyświetlenia

Opis stanowiska:

  • analiza dokumentacji projektowej, weryfikacja pod kątem technologicznym i funkcjonalnym
  • proponowanie optymalizacji rozwiązań, technologii,
  • kosztorysowanie prac (MS excel),
  • koordynacja i nadzór prac projektowych/prac firm podwykonawczych z zakresu systemów automatyki i BMS,
  • kontrola procesu budowy w zakresie jakości, terminowości, kosztów oraz przestrzegania przepisów bhp,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (instalacje elektryczne lub automatyka i robotyka),
  • uprawnienia SEP energetyczne do 1KV – eksploatacja i dozór w grupie 1
  • znajomości protokołów komunikacyjnych np. BACnet, ModBus, MBus itp. będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość systemów automatyki i BMS w tym podstawowa znajomość technologii systemów HVAC
  • mile widziane doświadczenie sterowniki WAGO, BECKHOFF, Delta Controls, GC5, Schneider Electric,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • doskonała znajomość MS Excel
  • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych,
  • skuteczność w realizacji celów, terminowość,
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • udział w ciekawych projektach opartych o najnowocześniejsze technologie,
  • pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia techniczne, prywatna opieka medyczna Lux Med)

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża Automatyka, robotyka
  • Wielkość firmy Do 50 pracowników
  • Adres ul. Fabryczna 14, 53-609 Wrocław
Znajdź nas