INŻYNIER BUDOWY / MAJSTER 32 wyświetlenia

Zakres obowiązków

  • koordynowanie prac podległych pracowników,
  • nadzór nad powierzonym odcinkiem robót,
  • wspomaganie kierownika budowy/robót w prowadzeniu projektu,
  • nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót,
  • odbiór jakościowy prac podwykonawców,
  • organizowanie pracy własnych ekip jak i podwykonawców na budowie,
  • kształtowanie optymalnych warunków pracy na budowie z uwzględnieniem prawa pracy i przepisów bhp.

Oferujemy

  • zakwaterowanie,
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności. W 3 miesięcznym okresie próbnym 5000-7000 brutto. Po okresie próbnym podwyżka wynagrodzenia o 500 zł netto
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach,
  • pracę w młodym oraz dynamicznym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Wymagania

  1. znajomości programu AutoCad oraz pakietu MS Office,
  2. znajomości podstaw rysunku technicznego oraz umiejętności czytania dokumentacji projektowej,
  3. samodzielności i wysokiego zaangażowania.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Budownictwo
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres ul. Grodzka 5, 33-300 Nowy Sącz