Inżynier budowy / Wrocław / Lubin / Karpacz 14 wyświetleń

PRE-FABRYKAT Sp. z o.o.

Pre-Fabrykat Sp. z o.o. to Generalny Wykonawca, dostarczający kompleksowe rozwiązania w zakresie  projektowania i realizacji nowoczesnych obiektów.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko Inżynier budowy we Wrocławiu, Lubinie, Karpaczu.

Zapraszamy do zapoznania się z profilem działalności firmy na stronie www.prefabrykat.pl

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie poleceń bezpośredniego przełożonego w zakresie wynikającym z zajmowanego stanowiska.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Umowę o pracę
  • Możliwość szkolenia i nauki języków
  • Benefity

Wymagania

  1. Wyższe wykształcenie – budownictwo (lub w trakcie studiów)
  2. Obsługa programów MS Office, CAD
  3. Dyspozycyjność
  4. Prawo jazdy kat B

Mile widziane

  • Osoby bez doświadczenia, nie jest wymagane – wszystkiego nauczymy
  • Osoby bez uprawnień budowlanych, świeżo po studiach lub nawet w trakcie ostatniego roku lub na zaocznych

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Budownictwo
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres Miłków, ul. Brzezie Karkonoskie 2
Znajdź nas