Inżynier Budowy – Wrocław 115 wyświetleń

ASAP – dynamicznie rozwijająca się firma o mocnej pozycji na rynku zajmująca się projektowaniem, produkcją i montażem konstrukcji stalowych szuka osoby, która będzie odpowiedzialna za nadzór nad prowadzonymi pracami montażowymi na terenie Wrocławia.

Zadania:

  • organizacja i nadzór nad prawidłowym i terminowym wykonaniem robót
  • wykonywanie pomiarów
  • koordynacja brygad roboczych
  • przygotowanie zamówień na materiały, sprzęt itp.
  • stały kontakt z Generalnym Wykonawcą i produkcją

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – budowlane
  • doświadczenie w branży budowlanej – umiejętność poruszania się po placu budowy
  • umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji projektowej i rysunków technicznych
  • samodzielność w realizacji zadań
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • podstawowa znajomość pakietów takich jak MS Office, AutoCAD
  • kreatywność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • pracę w młodym i ambitnym zespole
  • pracę przy ciekawych projektach

Jeżeli uważasz, że stawiasz na stały rozwój i cenisz stabilne zatrudnienie – gwarantujemy to w naszej firmie.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Budownictwo
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres ul. Waryńskiego 10 Jelenia Góra