Inżynier Cloud Data Analytics 778 wyświetleń1 aplikacja

Zakres obowiązków

Nasz Zespół entuzjastów najnowszych rozwiązań z zakresu przetwarzania danych już od 5 lat realizuje projekty z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i narzędzi Big Data (m in. streaming, cloud, clustered computing, real-time processing, advanced analytics). Z sukcesem wdrożyliśmy zaawansowane rozwiązania z zakresu optymalizacji procesów produkcyjnych, przetwarzania danych geolokalizacyjnych, czy analizy danych z czujników samochodowych.

Dołączając do Zespołu Insights & Data w roli Inżyniera Cloud Data Analytics, swoje umiejętności wykorzystasz pracując w prestiżowych projektach dla międzynarodowych klientów – liderów branży motoryzacyjnej, telekomunikacyjnej i finansowej. Poszukujemy kandydatów z różnym poziomem doświadczenia (Junior / Regular / Senior).

Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie:

  • projektowanie i implementacja procesów przetwarzających duże i nieustrukturyzowane zbiory danych (Data Lake Architecture, Streaming Architecture);
  • wdrażanie, optymalizacja oraz testowanie nowoczesnych rozwiązań Big Data i EWH w chmurze oraz w środowisku Continuous Delivery / Continuous Integration;
  • w przypadku istniejących systemów istotna będzie praca związana z migrowaniem oraz poprawą wydajności działających procesów z platform on-prem na public cloud.

Oferujemy

  • szkolenia zawodowe i językowe;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
  • możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • wyjazdy integracyjne;
  • bezpłatne miejsca parkingowe.

Wymagania

  • doświadczenie w projektach z obszaru Cloud lub BigData zakresie przetwarzania danych (w różnych fazach rozwoju systemów);
  • praktyczna znajomość AWS, Azure lub Google Cloud Platform w obszarze Storage, Compute (+Serverless), Networking oraz Devops poparta pracą nad projektami komercyjnymi;
  • umiejętność programowania w jednym z jeżyków takich jak Scala/Java/Python oraz praktyczna znajomość Kafki;
  • znajomość przynajmniej jednego stacku technologicznego (Cloudera lub Hortonworks) z praktyką w Hadoop, Hbase, Spark, Hive, Oozie oraz (nie)relacyjnego systemu bazodanowego, baz relacyjnych i języka SQL;
  • dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość języka niemieckiego);
  • certyfikacja w jednym lub więcej ww. obszarów będzie dodatkowym atutem.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 7
  • Branża IT-Rozwój oprogramowania
  • Wielkość firmy powyzej-250-pracownikow
  • Adres Legnicka 48H, 53-110 Wrocław
Znajdź nas