Inżynier ds. badań 455 wyświetleń9 aplikacji

Zakres obowiązków

1. Wykonywanie badań laboratoryjnych m.in. z zakresu analizy składu chemicznego, wytrzymałościowe, badań makroskopowych, wytrzymałościowych, korozyjnych, nieniszczących, metalograficznych, pomiaru twardości i mikrotwardości (szczegółowy zakres obecnie wykonywanych przez firmę badań: https://machinefish.pl/badania-materialow-i-wspracie-technologiczne/badania/),

2. Sporządzanie raportów z wykonanych badań wraz z interpretacją wyników,

3. Kontakt telefoniczny oraz mailowy z Klientami.

Oferujemy

1. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

2. System premiowy,

3. Pracę jednozmianową w centrum Wrocławia (siedziba firmy mieści się na terenie Wrocławskiego Parku technologicznego).

Wymagania

1. student/ studentka ostatniego roku studiów II stopnia (magisterskich) z jednego z wymienionych wydziałów/ specjalizacji:

a.Wydział Mechaniczny, Kierunek: Mechanika i Budowa maszyn, Specjalizacja: inżynierskie materiały konstrukcyjne;

b.Wydział Mechaniczny, Kierunek: Mechanika i Budowa maszyn, Specjalizacja: technologie i systemy wytwórcze;

c.Wydział Chemiczny, Kierunek: Chemia i inżynieria materiałowa, Specjalizacja: Metalurgia chemiczna i korozja metali.

2. Podstawowa umiejętność obsługi urządzeń laboratoryjnych,

3. umiejętność analitycznego myślenia,

4. Komunikatywność,

5. Umiejętność obsługi Worda, Excela,

6. Komunikatywny język angielski.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Badania i rozwój, Mechanika
  • Wielkość firmy Poniżej 10 pracowników
  • Adres ul. Duńska 13, Wrocław
Znajdź nas