Inżynier ds. Jakości 92 wyświetlenia

Zakres obowiązków

Kontrola jakości bieżącej produkcji

Kontrola wymiarowa elementów, produktów na zgodność z dokumentacją

Udział w próbach końcowych gotowego wyrobu

Kontakt z jednostkami certyfikującymi

Nadzór nad wyrobem niezgodnym

Zlecanie dostawcom przeprowadzania badań nieniszczących konstrukcji spawanych i nadzór nad ich realizacją

Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją jakościową wyrobu

Wprowadzanie usprawnień w realizowanym obszarze pracy

Oferujemy

Zmotywowany zespół

Ubezpieczenie zdrowotne

Częste szkolenia

Szybka ścieżka kariery

Wyjazdy grupowe

Wymagania

Wykształcenie techniczne

Umiejętność wykonywania pomiarów narzędziami kontrolno-pomiarowymi

Znajomość programów pakietu MS Office

Mile widziane:

Doświadczenie w pracy w kontroli jakości

Znajomość języka angielskiego

Znajomość zagadnień technicznych w obszarze spawalnictwa, zabezpieczeń antykorozyjnych

Uprawnienia w zakresie badań NDT, IWI, audytora wewnętrznego ISO

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
Znajdź nas