Inżynier ds. Produkcji 60 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • Uczestniczenie w rutynowych spotkaniach gdzie raportowane są wskaźniki – OAE, wskaźniki wadliwości danej maszyny, wskaźniki wykorzystania maszyny – analiza trendów.
  • Usuwanie awarii
  • Usuwanie problemów procesowych (zgodnie z analizą 4M) – poznanie procesu produkcyjnego i czynników wpływających na niego.
  • Praca w systemie zmianowym – trójzmianowy system przez 7 dni w tygodniu – praca 4 brygadowa.

Oferujemy

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Wymagania

  1. Minimum 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku, (poszukujemy również osób, które są w trakcie studiów inżynieryjnych, chętnych do nauki i chcących zdobyć doświadczenie)
    Mile widziane doświadczenie w:
  2. Doświadczenie w zakresie montażu powierzchniowego SMD, montażu przewlekanego THT i montażu końcowego – lutowanie na fali/ lutowanie selektywne
  3. Znajomość elektroniki, automatyki, umiejętność czytania schematów elektrycznych i ich analizy.
  4. Umiejętność posługiwania się miernikiem elektronicznym
  5.  Język angielski – do kontaktu z serwisem.
  6. Doświadczenie w produkcji seryjnej

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować