Inżynier ds. Sprzedaży 97 wyświetleń1 aplikacja

Od prawie 20 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie automatyki przemysłowej na rynek polski i międzynarodowy. Naszymi klientami są m.in. elektrownie, elektrociepłownie, zakłady petrochemiczne i chemiczne, gazownictwo, farmacja, producenci gazów technicznych i międzynarodowi integratorzy systemów AKPiA.

Zajmujemy się sprzedażą i serwisem analizatorów oraz projektowaniem i realizacją “pod klucz” kompletnych systemów analitycznych do pomiarów parametrów fizykochemicznych cieczy i gazów w procesach przemysłowych. Dostarczamy systemy detekcji gazów palnych i toksycznych w otoczeniu oraz urządzenia do poboru próbki do analiz ciągłych i dla laboratoriów. Więcej informacji: www.technopomiar.pl

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier ds. Sprzedaży

Opis stanowiska:

  • kontakt z klientem – uzgodnienia techniczne odnośnie aplikacji, przygotowanie dedykowanej oferty, realizacja zamówienia;
  • kontakt z producentami (głównie firmy zagraniczne) – ustalenia techniczne i handlowe dotyczące realizowanego projektu lub zamówienia;
  • odpowiedzialność za grupę produktów / rynków (konsultacje techniczne, sprzedaż);
  • nadzór nad realizacją zamówień, w tym projektów „pod klucz” realizowanych na indywidualne zamówienie klienta.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne; preferowane kierunki: energetyka, mechanika, elektryka, elektronika,  chemia lub pokrewne;
  • język angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie;
  • samodzielność, kreatywność, zaangażowanie i chęć uczenia się;
  • gotowość do delegacji służbowych, prawo jazdy kat. B;
  • doświadczenie w pracy z klientem i związane z działalnością handlową oraz umiejętności projektowania będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • szerokie możliwości rozwoju przez bezpośrednią współpracę z producentami systemów analitycznych – obejmują szkolenia;
  • współpracę z zakładami przemysłowymi oraz dostawcami kompleksowych systemów AKPiA w Polsce i za granicą;
  • możliwość pracy z najnowocześniejszą aparaturą kontrolno-pomiarową;
  • szkolenia produktowe i z umiejętności miękkich;
  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole;
  • stabilne zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę (stała pensja plus premia uznaniowa).

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować