Inżynier Elektronik 166 wyświetleń1 aplikacja

Inżynier elektronik

Zadania, które na Ciebie czekają to:

  1. Projektowanie kompletnych systemów elektronicznych zgodnie z technicznymi wymaganiami, normami oraz procedurami od fazy koncepcyjnej po wdrożenie do produkcji seryjnej.
  2. Tworzenie elektroniki dla systemów sterowania, komunikacji, wizualizacji
  3. Przygotowywanie wstępnych szkiców rozwiązań
  4. Projektowanie koncepcyjne modułów sprzętu oraz przygotowywanie analizy wykonalności
  5. Przygotowywanie schematów ideowych oraz elektrycznych dla projektowanych urządzeń
  6. Przeprowadzanie testów urządzeń
  7. Koordynowanie budowy prototypów urządzeń
  8. Prowadzenie dokumentacji projektu zgodnie z obowiązującymi zasadami
  9. Przygotowywanie specyfikacji technicznych dla opracowywanych rozwiązań

To oferta dla Ciebie, jeśli:

  1. Posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe: Elektroniki, Elektrotechniki, Mechatroniki
  2. Posiadasz szeroką wiedzę związaną z projektowaniem elektroniki analogowej i cyfrowej
  3. Posiadasz wiedzę z zakresu mikrokontrolerów np. Cortex ARM M0/M3/M4
  4. Posiadasz umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (mierniki, oscyloskop), zasilaczami, lutownicą, oprogramowaniem do tworzenia schematów elektronicznych (PADS, inne)
  5. Posiadasz umiejętność rozwiązywania problemów,
  6. Portfolio własnych projektów
  7. Dobrze znasz język angielski w mowie i piśmie.

Dołącz do nas, a otrzymasz:

  • Praca w dziale R&D
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz systemu premiowego
  • Pracę w komfortowych warunkach
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego

Pakiet benefitów m.in. świąteczne świadczenia pieniężne, ubezpieczenie medyczne, paczki świąteczne dla dzieci

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!