Inżynier elektryk ds produkcji i dokumentacji 85 wyświetleń3 aplikacje

Zakres obowiązków

 • wsparcie organizacyjne dla prac działu automatyki;
 • wprowadzanie danych do systemu, rozliczanie zleceń;
 • kompletowanie materiałów i dokumentacji technicznej;
 • projektowanie instalacji elektrycznych urządzeń dźwignicowych.

Oferujemy

 • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
 • szkolenia techniczne;
 • dostęp do prywatnej opieki medycznej;
 • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku;
 • możliwość rozwoju w ramach struktury działu.

Wymagania

 1. wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektryka, automatyka lub pokrewne.
 2. umiejętność czytania dokumentacji technicznej w zakresie zasilania elektrycznego i automatyzacji;
 3. umiejętność programowania instalacji elektrycznych
 4. znajomość języka angielskiego na poziomie min B1
 5. doświadczenie w zawodzie elektryk/automatyk- miło widziane.

           Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dokładnie zapoznanie się z treścią poniższej klauzuli i dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w dokumentach aplikacyjnych:

 

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informujemy iż administratorem Twoich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych / CV jest Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o.  z siedzibą we Wrocławiu (54-519), ul. Jerzmanowska 8f, (dalej Przedsiębiorstwo), e_mail: a_pitulec@hak.com.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji, a ich przetwarzanie jest niezbędne w procesie zatrudnienia. Twoje dane nie będą udostępniane innym podmiotom trzecim. Po zakończeniu procesu rekrutacji Twoje dane pozostaną w Przedsiębiorstwie przez okres 3 miesięcy, a następnie zostaną trwale usunięte z bazy danych Przedsiębiorstwa. W dowolnym momencie masz prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. W przypadku podejrzenia nieprawidłowości, masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego UODO (Urząd Ochrony Danych Osobowych).

 

Informujemy, że podstawowy zakres danych osobowych zamieszczonych w CV powinien zawierać takie informacje jak: imię (imiona), nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe (e-mail lub telefon), wykształcenie oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Zamieszczenie wszelkich dodatkowych danych, w tym wizerunkowych, wykraczających poza wskazany zakres ma charakter dobrowolny.

 

Informuję, że zapoznałem, – am się z treścią powyższej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (54-519), ul. Jerzmanowska 8f, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Inżynier elektryk ds produkcji i dokumentacji. Oświadczam, że podane przeze mnie dane osobowe wykraczające ponad podstawowy zakres, w tym dane wizerunkowe, mają charakter dobrowolny –  również wyrażam zgodę na ich przetwarzanie w związku z prowadzoną rekrutacją.

 

Więcej informacji

 • Tylko kandydaci mogą aplikować
Udostępnij to ogłoszenie
Informacje o firmie
  Liczba ogłoszeń 3
 • Wielkość firmy Do 250 pracowników
 • Adres Jerzmanowska 8f, 54-519 Wrocław
Znajdź nas