Inżynier elektryk / elektronik 18 wyświetleń

SYSKON – Systemy Kontroli Procesów Przemysłowych

Wrocław ul. Kościerzyńska 7

Od 1995 roku produkujemy i serwisujemy urządzenia do pomiaru zawartości części palnych w popiołach lotnych, oraz systemy kontroli jakości węgla kamiennego.

Intensywnie ulepszamy technologie wykonania urządzeń i prowadzimy działalność badawczą w celu opracowania nowych metod pomiarowych oraz wdrażania istniejących na nowych obszarach zastosowań.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu i wdrażaniu systemów ciągłego pomiaru jakości węgla na przenośnikach taśmowych oraz badania zawartości części palnych w spalinach.

Zakres obowiązków

Prace instalacyjne, montażowe i serwisowe z zakresu mechaniki i elektryki.

Montaż szaf sterowniczych i prostych konstrukcji mechanicznych.

Wykonywanie drobnych napraw (urządzenia elektryczne).

Przygotowanie dokumentacji technicznej.

Kierowanie samochodem służbowym.

Udział w instalacjach, przeglądach okresowych i serwisach (delegacje krajowe trwające od jednego do kilku dni).

Udział w pracach badawczo – rozwojowych.

Oferujemy

  • umowa o pracę, pełny etat

Wymagania

  1. Wykształcenie : Inżynier elektryk / elektronik (warunek konieczny).
  2. Prawo jazdy kat. B.
  3. Podstawowa znajomość obsługi komputera (pakiety biurowe).
  4. Wiedza z zakresu urządzeń i instalacji elektrycznych do 1kV.
  5. Podstawowa znajomość systemu Linux (Debian, Ubuntu).
  6. Mile widziane świadectwo kwalifikacji E1.
  7. Ze względu na nietypową branżę, nie wymagamy obszernej wiedzy i dużego doświadczenia. Najbardziej zależy nam na umiejętności uczenia się oraz rozwiązywania problemów technicznych.
  8. Jeśli dopiero skończyłeś studia i nie masz doświadczenia, to nie znaczy, że nie będziesz dla nas cennym pracownikiem.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować