Inżynier Elektryk – nr ref. 10415 58 wyświetleń

Opis pracodawcy:
Klient Banku Danych o Inżynierach. Duża, stabilna firma produkcyjna.

Wymagania:
– wyższe wykształcenie elektrotechniczne
– kilkuletnie doświadczenie w przemyśle petrochemicznym lub pokrewnym (mile widziane) w dziedzinie m.in. projektowania, budowania, uruchamiania, eksploatacji i konserwacji
– wiedza techniczna i praktyczna znajomości niskiego i wysokiego napięcia, umiejętność tworzenia raportów technicznych
– doskonałe zdolności interpersonalne i komunikacyjne
– prawo jazdy, otwartość na podróże oraz znajomość j. angielskiego

Zakres obowiązków:
– wsparcie techniczne i pomoc w rozwiązywaniu problemów celem zapewnienia prawidłowego działania instalacji, obsługa i konserwacja sprzętu
– praca na szerokiej gamie urządzeń elektrycznych niskiego i wysokiego napięcia
– zapewnienie zgodności ze standardami firmy we wszystkich aspektach pracy z szeroko rozumianym bezpieczeństwem

Firma oferuje:
– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjny pakiet socjalny, w tym małą kafeterię i opiekę medyczną
– dodatkowe ubezpieczenie i uczestnictwo w programie emerytalnym zgodnie z zasadami spółki
– przyjazną atmosferę pracy i rozwój wewnątrz firmy w wiodącej firmie w branży

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas