Inżynier Komponentu (Konstruktor) – półosie napędowe 63 wyświetlenia

Zakres obowiązków

  • Analizowanie i interpretowanie wymagań technicznych klientów odnośnie nowych komponentów
  • Opracowywanie konstrukcji nowych komponentów z uwzględnieniem wymagań funkcjonalności, warunków pracy, obciążeń, aspektów NVH
  • Uczestnictwo w procesie ofertowania w zakresie przygotowania wstępnej koncepcji konstrukcji
  • Nadzorowanie testów walidacyjnych komponentów
  • Nadzorowanie wprowadzania zmian konstrukcyjnych w istniejących wyrobach
  • Ścisła współpraca z Program Managerami, Inżynierami Aplikacji, Inżynierami Procesu, z obszarem Produkcji, Działem Zakupów, Działem Testów itp.

Oferujemy

  • Możliwość pracy w dużej międzynarodowej firmie ze stabilną pozycją na rynku oraz realnymi perspektywami dalszego rozwoju
  • Możliwość pracy na rzecz projektów dla wielu czołowych producentów na światowym rynku motoryzacyjnym (GM, BMW, VW, Ford itp.)
  • Rozwój – uczestnictwo w szkoleniach
  • Wysoką kulturę pracy i miłą atmosferę
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. bonusy na wakacje i święta, bezpłatna siłownia na terenie zakładu, tanie obiady w stołówce, ubezpieczenia zdrowotne itp)
  • Docelowo zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne. Preferowane: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, materiałoznawstwo oraz pokrewne
  • Znajomość zagadnień konstrukcyjnych takich jak: obliczenia wytrzymałościowe, dobór materiałów, obliczenia łańcuchów wymiarowych i tolerancji
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego. Znajomość standardów GD&T będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość CATIA v5 lub innego pokrewnego systemu CAD/CAM
  • Doświadczenie w branży Automotive lub pokrewnej będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami: SAP i 3D Experience (Enovia)
  • Dobra znajomość języka angielskiego, min. poziom B1
  • Samodyscyplina, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas