Inżynier konstruktor 204 wyświetlenia15 aplikacji

Firma Industrade Sp. z o. o., wspierająca obszary logistyczne w branży automotive i spożywczej poprzez wytwarzanie różnego typu konstrukcji nośnych i opakowaniowych ze stali, aluminium i tworzyw sztucznych, ogłasza nabór na stanowisko:

Inżynier konstruktor

Zakres obowiązków

  • udział w projektowaniu oraz realizacji nowych produktów,
  • sporządzenie dokumentacji projektowej (rysunki techniczne, karty technologiczne, protokoły z walidacji)
  • prowadzenie bazy bieżących zapytań od klientów (Excel)
  • nadzór nad przydzielonymi projektami
  • kontakt z podwykonawcami oraz dostawcami

Oferujemy

  • umowę o pracę – pełny etat (absolwenci),
  • umowa zlecenie (studenci)
  • możliwość poszerzania wiedzy oraz zdobywania doświadczenia jako konstruktor,
  • rozwój kariery zawodowej,
  • pracę w młodym zespole;

Wymagania

  1. absolwenci lub studenci ostatniego roku na kierunkach: Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka i pokrewne,
  2. dobra znajomość rysunku technicznego,
  3. obsługa programów 3D (SolidWorks),
  4. znajomość pakietu MS Office (Excel)
  5. otwartość i zaangażowanie, umiejętność szybkiego uczenia się,
  6. umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i samodzielność,
  7. poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania;

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Adres ul. Główna 10, 55-010 Św. Katarzyna
Znajdź nas