Inżynier Konstruktor (moduły poduszek powietrznych) 129 wyświetleń1 aplikacja

Zakres obowiązków

  • Tworzenie rysunków modeli modułów poduszek powietrznych oraz komponentów wchodzących w skład modułu
  • Projektowanie oprzyrządowania wspierającego produkcje, prototypownie oraz laboratorium
  • Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w istniejących modułach poduszek powietrznych
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Autoliv
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń oparty na kompetencjach
  • Dofinansowanie do żłobka lub przedszkola współpracującego z firmą
  • Grupowe ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach dla ciebie i twojej rodziny
  • Dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci i świadczenia świąteczne
  • Możliwość skorzystania z programu rekomendacji pracowniczych – 1500 zł za każdą poleconą osobę
  • Dofinansowanie do wybranych benefitów w ramach platformy MyBenefit
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie

Wymagania

  1. Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne)
  2. Praktyczna znajomość reguł projektowania w programie CATIA V5
  3. Dobra znajomość języka angielskiego
  4. Bardzo dobre zdolności analityczne

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować