Inżynier Konstruktor – Staż w dziale R&D 206 wyświetleń

Twój zakres obowiązków

  • Migracja dokumentacji technicznej z Catia V5 do Catia 3D Experience
  • Udział w projektowaniu sprzętu rehabilitacyjnego
  • Tworzenie  dokumentacji technicznej (3D, 2D, BOM)
  • Rozwój produktu, poszukiwanie oraz inicjowanie zmian konstrukcyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (w trakcie nauki )
  • 0-2 lat doświadczenie zawodowe w projektowaniu części mechanicznych i z tworzyw sztucznych
  • Dobra znajomość programu Catia V5
  • Znajomość Catia 3D Experience – jako dodatkowy atut
  • Znajomość procesów obróbki metali (spawanie, cięcie laserem, gięcie, obróbka skrawaniem)
  • Samodzielność i systematyczność w działaniu,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na minimum 6 miesięcy
  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Dużą samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Praca na 3-5 dni tygodniowo w oddziale firmy w Trzebnicy

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować