Inżynier Konstruktor (Staż) 172 wyświetlenia17 aplikacji

Zakres obowiązków

Comatec Poland zaprasza do udziału w 3-miesięcznym programie stażowym dla przyszłych Inżynierów Konstruktorów.

Oferujemy

W ramach płatnego stażu będziesz miał okazję zapoznać się ze specyfiką pracy w biurze inżynierskim, poznać zagadnienia związane z pracą na stanowisku konstruktora, zdobyć pierwsze doświadczenie z zakresu projektowania maszyn, urządzeń, przyrządów produkcyjnych oraz elementów układów użytkowych dla różnych gałęzi przemysłu.

Oferujemy:

  • 3-miesięczne przygotowanie do zawodu,
  • zdobycie umiejętności z zakresu projektowania konstrukcji w takich programach jak: CATIA V5, SolidWorks, Inventor,
  • pracę w biurze projektowym zlokalizowanym na terenie nowoczesnego, zielonego kampusu Business Garden przy ul.Legnickiej.

Wymagania

Poszukujemy absolwentów lub studentów ostatniego semestru pierwszego i drugiego stopnia studiów Wydziału Mechanicznego,

Dyspozycyjność do pracy ok 20h/tydz,

Mile widziane pierwsze doświadczenia w użyciu narzędzi takich jak: CATIA, SolidWorks, Inventor

Nastawienie na rozwój osobisty,

Chęć poszerzania swojej wiedzy i umiejętności.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować