Inżynier laboratorium (Dział R&D) 68 wyświetleń

MANN+HUMMEL FTPL zajmuje się produkcją wysokiej jakości filtrów. W 2016 roku dołączyliśmy do grupy MANN+HUMMEL. Połączenie firm pozwoliło stworzyć organizację o wiodącej pozycji na globalnym rynku, dostarczającej najlepsze, innowacyjne rozwiązania w dziedzinie filtracji, zarówno w sektorze motoryzacyjnym, jak i przemysłowym. Oddział w Polsce poza rozbudowaną produkcją filtrów odpowiada m.in. za koordynacje sprzedaży krajowej i zagranicznej oraz badania i rozwój produktów w dziale R&D.

Firma w Gostyniu zatrudnia 2400 pracowników i jest jednym z największych pracodawców w regionie i drugą co do wielkości fabryką w grupie o strategicznym znaczeniu.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Laboratorium

Miejsce wykonywania pracy: Gostyń

Zakres obowiązków

  • Nadzór nad utrzymaniem stanowisk testowych w ruchu
  • Nadzór nad okresową kalibracją i certyfikacją stanowisk testowych, badaniem biegłości oraz miedzylaboratoryjnymi badaniami porównawczymi
  • Udział w projektowaniu/zakupie stanowisk testowych oraz wyposażenia dodatkowego
  • Walidacja nowych metod badawczych
  • Interpretacja specyfikacji testowych w porozumieniu z Działem OE i/lub bezpośrednio z Klientem OE
  • Monitorowanie branżowych norm ISO
  • Udział we wdrożeniu/utrzymaniu korporacyjnych procedur związanych z zapewnieniem jakości w laboratorium oraz wybranych wymagań normy ISO 17025
  • Współpraca z innymi działami organizacji oraz zewnętrznymi laboratoriami badawczymi

Oferujemy

  • Możliwości rozwoju osobistego w dużym koncernie o zasięgu ogólnoświatowym
  • Stabilne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności Ciekawą pracę w dużej międzynarodowej firmie
  • Możliwości rozwoju osobistego
  • Stabilne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Dofinansowanie do posiłków w zakładowej stołówce w wysokości 40%
  • Bony świąteczne (min. 700 zł) i bony wakacyjne (min. 500 zł)
  • Możliwość uzyskania premii w wysokości 500 zł za polecenie znajomych do pracy
  • Konkursy z nagrodami, prezenty Mikołajkowe dla dzieci
  • Prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny po roku pracy
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego PZU
  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • Dofinansowanie spotkań integracyjnych
  • Coroczny zestaw filtrów do auta
  • Możliwości rozwoju i wewnętrznych awansów
  • Elastyczne godziny pracy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowana Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika
  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną, w tym CAD
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z projektowaniem/utrzymaniem w ruchu precyzyjnych urządzeń pomiarowych, sterujących i wykonawczych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Orientacja na jakość, zainteresowanie tematyką laboratoryjną, zdolności analityczne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kategorii B

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować