Inżynier mechanik/Specjalista techniczny ds. mechanicznych 93 wyświetlenia1 aplikacja

PCC Rokita to producent specjalistycznych wyrobów chemicznych i formulacji przemysłowych, jedna z wiodących firm chemicznych w Polsce i Europie.

Zakres obowiązków

•zakup materiałów i usług w zakresie prowadzonych prac modernizacyjnych i inwestycji (w tym tworzenie Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia SIWZ)
•uczestnictwo w opracowywaniu potrzeb remontowych podległych instalacji produkcyjnych
•bezpośredni nadzór i koordynacja nad przebiegiem prac projektowych, remontowych, modernizacyjnych i inwestycji
•uczestnictwo w tworzeniu potrzeb i zakresu planowanych prac oraz przygotowanie założeń technicznych
•bezpośredni nadzór nad dokumentacją techniczną, nad instrukcjami obsługi maszyn, urządzeń i aparatów
•przygotowanie i kompletacja dokumentacji rejestracyjnej UDT i TDT
•nadzór i weryfikacja przeglądów dozorowych UDT i TDT
•współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie prac modernizacyjnych i inwestycyjnych
•projektowanie prostych urządzeń i instalacji technologicznych
•przygotowanie założeń technicznych w zakresie prowadzonych prac remontowych, modernizacyjnych i inwestycji
•wspomaganie procesów związanych z utrzymaniem ruchu podległych instalacji produkcyjnych

Oferujemy

•praca w największej grupie chemicznej na Dolnym Śląsku
•samodzielność na stanowisku oraz możliwość doskonalenia i rozwijania swoich kompetencji w złożonym środowisku organizacyjnym
•możliwość zdobywania doświadczenia oraz poszerzania kompetencji poprzez udział w szkoleniach
•zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w intensywnie rozwijającej się spółce
•pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, studiów, piknik rodzinny, turnieje sportowe, możliwość ubezpieczenia grupowego)

Wymagania

•wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów technicznych pozwalających na pracę na pełen etat (preferowany wydział mechaniczny)
•doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej mile widziane
•znajomość przepisów UDT i TDT
•dobra obsługa pakietu MS Office
•mile widziana znajomość obsługi SAP R3
•rzetelność i bardzo dobra organizacja pracy
•komunikatywna znajomość języka angielskiego (w tym terminologii technicznej)

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 3
  • Branża Chemia
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres Henryka Sienkiewicza 4, 56 - 120 Brzeg Dolny
Znajdź nas