Inżynier Oprogramowania .NET (ze znajomością języka angielskiego) 148 wyświetleń1 aplikacja

Zakres obowiązków

Jako Inżynier Oprogramowania .NET z pasją i zaangażowaniem będziesz tworzyć aplikacje w branży finansowej oraz pracować w międzynarodowym zespole w oparciu o zwinne metodyki i profesjonalny proces wytwarzania oprogramowania. Będziesz mieć możliwość rozwijania się w obszarze Clean Code, Financial Application Development, itp. Praca odbywa się w międzynarodowych zespołach w oparciu o nowoczesne metodyki oraz daje duże możliwości pogłębiana wiedzy technicznej, biznesowej oraz umiejętności interpersonalnych. Deweloperzy z umiejętnościami back-end mają możliwość rozwoju w technologiach front-endowych.

Oferujemy

  • szkolenia zawodowe i językowe;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
  • możliwość zastosowania podwyższonychkosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • wyjazdy integracyjne;
  • bezpłatne miejsca parkingowe.

Wymagania

  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie w wytwarzaniu oprogramowania w technologii .NET;
  • znajomość zasad SOLID przy tworzeniu kodu (zasada CLEAN CODE);
  • umiejętność przygotowania Testów Jednostkowych;
  • znajomość technologii Backend-owych: C#, SQL/MSSQL, Web API (HTTP), WCF (SOAP);
  • płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • mile widziana wiedza w zakresie technologii Frontend: JavaScript, TypeScript, React, Mobx.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 7
  • Branża IT-Rozwój oprogramowania
  • Wielkość firmy powyzej-250-pracownikow
  • Adres Legnicka 48H, 53-110 Wrocław
Znajdź nas