Inżynier Procesu 153 wyświetlenia4 aplikacje

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie zaawansowanej technologicznie;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy;
  • Kartę restauracyjną;
  • Pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia pieniężne);
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach;
  • Bezpłatne dowozy z okolicznych miejscowości;

 OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA

  • Wykształcenie techniczne mechaniczne lub elektroniczne
  • Doświadczenie i swoboda w projektowaniu przy użyciu oprogramowania SolidWorks lub AutoCad
  • Łatwość w analizowaniu dokumentacji i rysunków technicznych
  • Umiejętność samodzielnego analizowania i rozwiazywania problemów;
  • Chęć ciągłego samodoskonalenia

 MILE WIDZIANE:

  • Swobodne posługiwanie się językiem angielskim lub niemieckim
  • Praktyczne, poparte portfolio, doświadczenie w projektowaniu narzędzi i detali mechanicznych ze stali i aluminium

 GŁÓWNE ZADANIA

  • Projektowanie, modyfikowanie i optymalizowanie konstrukcji narzędzi do sitodruku;
  • Testowanie i wdrażanie nowych materiałów i narzędzi w procesie nadruku;
  • Definiowanie i standaryzowanie ustawień drukarek SMT.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować