Inżynier Procesu 86 wyświetleń1 aplikacja

Zakres obowiązków

  • udział w audytach wewnętrznych procesu oraz systemu
  • zarządzanie podległymi procesami technologicznymi
  • udział w rozwiązaniu przyczyn błędów w procesie metodologią QRCI
  • ciągłe doskonalenie procesów (procesy montażu automatycznego i półautomatycznego)
  • szkolenie pracowników
  • udział w fazie wdrażania nowych projektów oraz zmian w wyrobach.
  • usprawnianie oraz wdrażanie automatyzacji/robotyzacji procesów produkcyjnych

Oferujemy

  • System premiowy
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Stołówka pracownicza
  • Świadczenia świąteczne
  • Program emerytalny PPE
  • Pakiet szkoleń
  • Nagrodyjubileuszowe
  • Karta Multisport
  • Inne Benefityz ZFŚS

Wymagania

  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dynamicznym środowisku produkcyjnym – mile widziane w branży Automotive
  • doświadczenie w pracy z liniami automatycznego montażu , systemami wizyjnymi oraz robotami
  • doświadczenie w pracy z automatycznymi systemami pomiaru – mile widziane
  • dociekliwość oraz orientacja na doskonalenie procesu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe – techniczne

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 9
  • Branża Motoryzacja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres Mariana Jachimowicza 3, 58-306 Wałbrzych
Znajdź nas