Inżynier Procesu 112 wyświetleń2 aplikacje

Grupa TechniSat projektuje i produkuje elektronikę użytkową oraz produkty informatyczne na terenie Unii Europejskiej. Od czasu założenia 1987 roku, grupa jest wiodącym dostawcą urządzeń do odbioru telewizji satelitarnej oraz produktów technologii transmisji danych. Produkcja odbywa się w zakładach na terenie Europy, w tym także w Polsce – TechniSat Digital Sp. z o.o. w Siemianicach koło Obornik Śląskich, gdzie produkowane są obecnie m.in. wysokiej klasy routery bezprzewodowe i repeatery.

Główne zadania:

  • Tworzenie i optymalizacja technologii produkcji;
  • Analiza przyczyn problemów procesowych;
  • Dbanie o rozwój i innowacyjność technologii i parku szynowego;
  • Współpraca z działami produkcyjnymi;
  • Przygotowywanie dokumentacji i instrukcji technologicznych  dla pracowników działów produkcyjnych;
  • Nadzór i kontrola nad procesami produkcyjnymi;

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne;
  • Podstawowa znajomość elektroniki;
  • Zdolność analitycznego myślenia;
  • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie średnim;

Mile widziane doświadczenie przy tworzeniu rysunku technicznego;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie zaawansowanej technologicznie;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy;
  • Kartę restauracyjną;
  • Pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia pieniężne);
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach;

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować