Inżynier Procesu Produkcyjnego 85 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • planowanie i stałe ulepszanie istniejących procesów produkcyjnych, maszyn oraz narzędzi dla różnych wariantów produktu,

  • analiza możliwości produkcyjnych i dostosowanie ich do popytu,

  • eliminacja przyczyn awarii dla nowych produktów i wariantów produktów,

  • wsparcie w ustanawianiu i utrzymaniu standardów pracy oraz prowadzenie szkoleń dla operatorów w odniesieniu do standardów,

  • nadzór techniczny nad wprowadzaniem nowych produktów na liniach,

  • przygotowanie i przegląd instrukcji stanowiskowych oraz checklist,

  • kontrola standardów i procesów w zakresie jakości, kosztów oraz wdrażania działań naprawczych,

  • wsparcie liderów produkcji i operatorów w osiąganiu dziennych celów.

Oferujemy

    • możliwość pokierowania swoją karierą w strukturach firmy, perspektywa awansu pionowego lub poziomego w funkcjach globalnych (m.in. Zarządzanie Projektami, Zarządzanie Produktem),

    • bezpłatna prywatna opieka medyczna (Medicover),

    • ubezpieczenie na życie,

    • dofinansowanie do karty Multisport oraz do posiłków (kantyna pracownicza)

    • premia uzależniona od wyników pracy,

    • bezpłatny i zamknięty parking dla rowerów i samochodów.

Wymagania

  • posiadasz wykształcenie inżynierskie: z elektroniki, automatyki, lub pokrewne,
  • masz 2- 3 lata doświadczenia na stanowisku inżyniera procesu,
  • posiadasz wiedzę na temat komponentów elektronicznych,
  • potrafisz zastosować wiedzę techniczną w praktyce,
  • posiadasz znajomość statystyki inżynierskiej,
  • masz wiedzę i doświadczenie z zakresu Lean i narzędzi jakościowych – PFMEA, Control Plan, (Process Flow, PPAP, MSA, SPC mile widziane) oraz umiejętność rozwiazywania problemów,
  • Potrafisz sporządzać dokumentację techniczną (test raporty, specyfikacje) oraz posługiwać się sprzętem laboratoryjnym (oscyloskop, multimetry, generatory, lutownica),
  • władasz językiem angielskim; język niemiecki jako dodatkowy mile widziany,
  • jesteś zorientowany/-a na rezultat, kreatywny/-a i szybko się uczysz,
  • posiadasz umiejętności komunikacyjne.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas