INŻYNIER PROCESU (staż/praca) 336 wyświetleń14 aplikacji

Zakres obowiązków

• opracowywanie procesów technologicznych dotyczących procesów produkcyjnych, w tym nowych projektów
• tworzenie dokumentacji zgodnie z wymaganiami
• uprzemysłowienie procesów, udział w próbach i procesach industrializacji

• wspieranie projektów doskonalenia procesów pod względem technicznym, ekonomicznym i jakościowym
• działania mające na celu optymalizację oraz podniesienie wydajności produkcji

Oferujemy

• elastyczne formy zatrudnienia: dla studentów płatny staż, dla absolwentów umowa o pracę
• możliwość nabywania doświadczeń i rozwoju zawodowego
• pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne (zarządzanie i inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn lub podobne kierunki)
• biegła znajomość obsługi komputera (MS Office, AutoCad, SolidWorks)
• mile widziane doświadczenie stażowe lub pracy w dziale technicznym firmy produkcyjnej
• dobra znajomość rysunku technicznego
• dobra znajomość języka angielskiego – niezbędny w komunikacji ze współpracownikami
• znajomość systemów produkcji, systemów zarządzania jakością – mile widziane
• umiejętność planowania i zdolności organizacyjne
• poszukujemy osób komunikatywnych, zaangażowanych, otwartych na nowe wyzwania i pracę w zespole

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres ul. Zachodnia 22, 55-220 Jelcz-Laskowice
Znajdź nas