Inżynier Procesu (Technolog) 81 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • Nadzorowanie procesów technologicznych (obróbka skrawaniem, obróbka plastyczna oraz obróbka cieplna) w ramach podległej linii produkcyjnej
  • Przygotowywanie i nadzorowanie dokumentacji technologicznej (Flow Chart, FMEA, Plan Kontroli, AutoCAD)
  • Ciągły rozwój podległego procesu technologicznego
  • Uruchamianie produkcji nowych produktów
  • Współpraca z dostawcami narzędzi i oprzyrządowania maszyn
  • Optymalizacja procesów technologicznych
  • Współpraca z innymi obszarami organizacji: Jakość, Inżynieria Komponentu, Nowe Uruchomienia, Narzędziownia, Produkcja, Logistyka, Zakupy itp.

Oferujemy

  • Możliwość pracy w dużej międzynarodowej firmie ze stabilną pozycją na rynku oraz realnymi perspektywami dalszego rozwoju
  • Możliwość pracy na rzecz projektów dla wielu czołowych producentów na światowym rynku motoryzacyjnym
  • Pracę w nowoczesnym parku maszynowym
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. bonusy finansowe na wakacje i  święta, darmowa siłownia na terenie zakładu, preferencyjne warunki ubezpieczenia prywatnego)
  • Wysoką kulturę pracy i miłą atmosferę
  • Docelowo zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne –preferowana Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka, Materiałoznawstwo lub inne pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom min. B1)
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy i samodyscyplina
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Kreatywność

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość zagadnień z zakresu obróbki skrawaniem na maszynach CNC (wraz z programowaniem tych maszyn)
  • Znajomość zagadnień z zakresu obróbki cieplnej
  • Znajomość lub doświadczenie w pracy z dowolnym systemem EPR (np. SAP)

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas