Inżynier produkcji 204 wyświetlenia9 aplikacji

Zakres obowiązków

  • Podejmowanie działań związanych z poprawą efektywności oraz optymalizacją procesu produkcyjnego
  • Nadzór zgodności produkcji z wytycznymi technologicznymi i jakościowymi
  • Sporządzanie raportów i analiz wydajności oraz efektywności produkcji
  • Wdrażanie najnowszych, dostępnych rozwiązań technologicznych
  • Racjonalizacja procesów
  • Normowanie czasów pracy

Oferujemy

  • Uzyskanie doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Uzyskanie doświadczenia w branży produkcyjnej
  • Miłą atmosferę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Liczba godzin pracy dostosowana do planu zajęć
  • Pizza friday

Wymagania

  1. Kształcisz się w kierunkach technicznych /inżynieria produkcji, zarządzanie produkcją itp./
  2. Masz świadomość na temat procesów produkcyjnych
  3. Kształcisz się na temat zasad zarządzania
  4. Masz umiejętności podejmowania decyzji
  5. Student II stopnia

a do tego jesteś:

  • Dokładny/a
  • Samodzielny/a
  • Kreatywny/a

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować