Inżynier produkcji 390 wyświetleń7 aplikacji

Starion Poland to nowo powstały, nowoczesny zakład produkcyjny z branży Automotiv zlokalizowany w Biskupicach podgórnych. Jesteśmy częścią jednych z największych  na świecie inwestycji i produkujemy dla lidera produkcji baterii do aut elektrycznych. Wyróżnia nas zaawansowana technologia procesów produkcyjnych oraz ogromny wkład we współczesny przemysł motoryzacyjny.

Do naszego zespołu poszukujemy młodych, ambitnych nie bojących się wyzwań osób na stanowisko:

INŻYNIER PRODUKCJI

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Praca na II zmiany

Nie wymagamy doświadczenia za to pasji i chęci rozwoju oraz dużego zaangażowania!

Zakres obowiązków:

·        Przygotowanie produkcji zgodnie z ustalonym planem produkcyjnym, nadzorowanie obsługi maszyn, urządzeń oraz pracowników

·        Bieżąca kontrola półproduktów i wyrobów gotowych

·        Kontrola pracy podległych pracowników, zlecanie zadań i bieżąca ich weryfikacja

·        Prowadzeni spotkań z pracownikami, kontrola wykonania planu produkcyjnego

·        Przygotowywanie codziennych raportów i zestawień, prezentacji

·        Dbanie o przestrzeganie zasad BHP i ochrony środowiska

·        Inne zlecone czynności

Wymagania:

·        komunikatywna znajomość język angielskiego na poziomie min. B2

·        Wykształcenie min. średnie techniczne, wyższe techniczne

·        Doświadczenie w prac na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej-  mile widziane

·        Zdolności manualne i techniczne

·        Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w środowisku produkcyjnym- mile widziane

·        Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz pracy zespołowej

Oferujemy:

·        Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

·        Ciekawa pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu

·        Pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole

·        Możliwość rozwoju, nauki oraz zdobywania doświadczenia,

·        Możliwość doskonalenia oraz wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy.

·        Ubezpieczenie medyczne po okresie próbnym, ubezpieczenie grupowe

·        System poleceń pracowniczych

·        Owocowe środy

·        Pyszna kawa

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 8
  • Branża Produkcja
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres ul. LG 4, 55-040 Biskupice Podgórne
Znajdź nas