INŻYNIER PRODUKCJI 170 wyświetleń1 aplikacja

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie i aktualizacja dokumentacji technicznej procesu produkcyjnego
  • Wdrażanie nowych technologii i metod wytwarzania
  • Prowadzenie działań standaryzujących i optymalizujących proces
  • Analiza kosztów oraz przygotowanie kwotacji produktów
  • Definiowanie narzędzi i wyposażenia, niezbędnych do realizacji produkcji
  • Definiowanie procesu dla nowo wdrażanych produktów
  • Współpraca z klientem na poziomie technicznym

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym i międzykulturowym środowisku
  • Karta Multisport
  • Dofinansowanie do urlopu
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Kursy języka angielskiego

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn, automatyka)
  • Znajomość oprogramowania AutoCad, MS Office
  • Znajomość narzędzi jakości FMEA, Control Plan, PDCA
  • Znajomość języka angielskiego (B1)
  • Kreatywność, zdolność analitycznego myślenia, umiejętność pracy w zespole.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 3
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Miłosna 32, 82-500 Kwidzyn
Znajdź nas