Inżynier produkcji/procesu 71 wyświetleń3 aplikacje

Zakres obowiązków

  • nadzorowanie i definiowanie procesów produkcyjnych od strony technicznej

  • standaryzacja procesów, przygotowanie niezbędnych instrukcji technicznych

  • poprawa wydajności oraz wprowadzanie udoskonaleń procesów produkcyjnych

  • odpowiedzialność za nowe procesy (definiowanie, layout, szkolenia, uruchomienia)

  • stała współpraca z działami produkcji, jakości i logistyki

  • osoba będzie brała czynny udział w nadzorowaniu nowej inwestycji jaką jest budowa i uruchomienie fabryki produkcyjnej

Oferujemy

    • umowa o pracę

    • atrakcyjne wynagrodzenie

    • dodatkowe bonusy (multisport/premia wakacyjna, imprezy integracyjne, paczki na święta….)

    • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

    • potrzebne szkolenia, również szkolenia zagraniczne

    • możliwość zdobycia wartościowego doświadczenia w branży Automotive, jak również doświadczenia przy uruchomieniu nowej fabryki

Wymagania

  1. wykształcenie wyższe techniczne (absolwenci również mile widziani)

  2. doświadczenie w prowadzeniu i nadzorowaniu dużych projektów (będą brane pod uwagę również projekty ze studiów lub inne)

  3. umiejętność organizacji własnego miejsca pracy, umiejętność pracy w zespole, samodyscyplina, rzetelność i dokładność

  4. umiejętność obsługi oprogramowania klasy CAD

  5. znajomość narzędzi Lean Manufacturing (5S, Kaizen, TPM)

  6. znajomość języka angielskiego (minimum komunikatywnie)

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować