Inżynier Programista (KIBES/ActiGRAF) 166 wyświetleń1 aplikacja

Opis pracodawcy:
Klient Banku Danych o Inżynierach. Światowy lider w produkcji elektroniki pokładowej dla pojazdów transportu publicznego.

Wymagania:
– wykształcenie wyższe techniczne (mechatronika, automatyka, elektronika, informatyka)
– doświadczenie i praktyka w pisaniu programów w języku C i C++
– znajomość systemów elektroniki pojazdowej KIBES lub ActiGRAF
– znajomość protokołów szyny CAN i programowania multiplekserów
– znajomość j. angielskiego
– prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:
– współdziałanie w tworzeniu nowych projektów z klientami OEM (producenci autobusów i pojazdów ciężarowych)
– współtworzenie nowych rozwiązań i produktów softwarewych
– wsparcie techniczne działu sprzedaży w trakcie np. prezentacji, czy pokazów produktu
– szkolenia klientów końcowych oraz producentów OEM

Firma oferuje:
– pracę w międzynarodowej firmie
– pakiet prywatnego ubezpieczenia medycznego
– narzędzia niezbędne do pracy
– samochód służbowy
– możliwość pracy w trybie zdalnym z dowolnego miejsca w Polsce

Miejsce podjęcia pracy:
Warszawa lub praca zdalna

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas