Inżynier projektu 146 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • budowa ofert dla klientów wraz z wyceną i specyfikacja materiałową
  • przygotowanie projektów realizacyjnych
  • przygotowanie dokumentacji technicznej
  • projektowanie i dokumentacja nowych systemów
  • współpraca z instalatorami i Działem Wsparcia Klienta podczas instalacji, uruchomiania, programowania oraz serwisowania systemów
  • prowadzenie szkoleń produktowych dla klientów

Oferujemy

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, przejrzysty system premiowy i benefity
    • możliwość współpracy B2B
    • pracę w gronie doświadczonego zespołu
    • możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia
    • niezbędne narzędzia do pracy

Wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w realizacjach projektów teleinformatycznych – VSS (CCTV), LPR, KD, SSWIN – mile widziane na samodzielnym stanowisku
  • doświadczenie w instalacji, konfigurowaniu i serwisowaniu w/w systemów
  • minimum średnie wykształcenie techniczne o kierunku elektrycznym, informatycznym lub pokrewnym
  • znajomość systemu LINUX i AutoCAD
  • doświadczenie w pracy z klientem korporacyjnym
  • doświadczenie w pracy instalatora systemów zabezpieczeń
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnymDodatkowym atutem będą:
    • uprawnienia SEP do 1 kV
    • uprawnienia do obsługi podestów przejezdnych

      Oczekujemy:

      • samodzielności
      • umiejętności pracy w zespole
      • zaangażowania w wykonywaną pracę
      • staranności, rzetelności, odpowiedzialności i komunikatywności
      • wysokiej kultury osobistej
      • gotowości do wyjazdów służbowych

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!