Inżynier robót drogowych 118 wyświetleń

Zakres obowiązków

-wsparcie w kierowaniu robotami drogowymi we współpracy z Kierownikiem Robót;

-nadzór nad prawidłowym stosowaniem przewidzianej w projekcie technologii;

-koordynacja procesów logistycznych w obrębie placu budowy;

-udział w procesie rozliczania robót i przygotowania dokumentacji odbioru robót;

-dbałość o dokumentację wykonawczą.

Oferujemy

-pracę w zespole specjalistów w branży, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

-atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;

-dostęp do podstawowych narzędzi pracy.

Wymagania

-ukończone studia wyższe (min. I stopnia) na kierunku Budownictwo na specjalności Drogi;

-znajomość metod i technik budowlanych w branży drogowej;

-otwartość na wiedzę oraz nowe doświadczenia

-bardzo dobra organizacja pracy;

-prawo jazdy kat. B.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Budownictwo
  • Wielkość firmy Do 50 pracowników
  • Adres 52-416 Wrocław ul. Ludwika Solskiego 4A/6