Inżynier Robotyki Online 70 wyświetleń3 aplikacje

Zakres obowiązków

  • Programowanie robotów KUKA, FANUC, ABB oraz integracja powiązanych systemów w środowisku produkcyjnym,

  • Konfiguracja, uruchomienie i testowanie dostarczonych rozwiązań,

  • Sporządzanie dokumentacji technicznej.

Oferujemy

  • Interesującą pracę pełną wyzwań, zarówno w biurze, jak i w siedzibach największych producentów samochodowych na świecie,

  • Udział w tworzeniu samochodów z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych,

  • Możliwość kształcenia, rozwoju w firmie o pozycji lidera na rynku,

  • Indywidualnie zaprojektowana ścieżka awansu według regularnego systemu oceny kompetencji,

  • Narzędzia niezbędne do realizacji wyznaczonych celów, organizacja podróży służbowych oraz pokrycie kosztów delegacji, diety,

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę w pełnym wymiarze),

  • Karta Multisport, prywatna opieka medyczna oraz inne profity pracownicze.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym, technologicznym – mile widziana: Automatyka i Robotyka lub Mechatronika,

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu min. komunikatywnym,

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych – warunek konieczny.

Mile widziane

  • Znajomość obsługi robotów przemysłowych i/lub branży automotive.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!