Inżynier Sprzedaży 83 wyświetlenia2 aplikacje

Cel stanowiska: rozwój sprzedaży poprzez kompetencje techniczne w regionie dolnośląskim

Szczegółowy zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie oraz budowanie trwałych relacji biznesowych z Klientami w województwach: dolnośląskie, opolskie, lubuskie
  • Business development – aktywne pozyskiwanie nowych Klientów na bazie potencjalnych projektów do realizacji
  • Wzmacnianie oraz poszerzanie relacji biznesowych z aktualnymi Klientami
  • Prowadzenie spotkań biznesowych, prezentacji
  • Doradztwo techniczne dla Klientów
  • Monitorowanie działań rynkowych pozwalające realizować projekty typu win-win
  • Współpraca z poszczególnymi działami Firmy w celu zapewnienia optymalnej obsługi partnerów biznesowych

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej, rozwijającej się Firmie
  • Ciekawą pracę dającą bardzo duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Kontakt z najnowszymi światowymi rozwiązaniami bezpieczeństwa stosowanymi w przemyśle
  • Pełne szkolenie wdrożeniowe przeprowadzane przez Ekspertów w tej dziedzinie
  • Kartę Multisport
  • Dobrą, partnerską atmosferę w pracy
  • Zadaniowy czas pracy

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, elektryka, mechatronika, budowa maszyn lub pokrewne),
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w Firmie wdrożeniowej/budującej maszyny bądź zajmującej się automatyzacją przemysłu
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn (schematy)
  • Wiedza w zakresie działania układów sterowania maszyn
  • Motywacja do rozwoju kompetencji sprzedażowych
  • Orientacja na realizację celów
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Gotowość do pracy na wyjazdach służbowych
  • Dobra organizacja pracy własnej,

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa maszyn,
  • Umiejętność przeprowadzenia oceny bezpieczeństwa maszyn i ich układów sterowania

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas