Inżynier sprzedaży z językiem niemieckim 71 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • budowanie długofalowych relacji oraz rozwój współpracy z aktualnymi i nowymi klientami,
  • podejmowanie działań marketingowych i sprzedażowych,
  • przygotowywanie analiz projektów i ofert (analiza techniczna i kosztowa oferowanych urządzeń),
  • doradztwo techniczne,
  • przygotowywanie zapytań ofertowych

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • szkolenie wdrożeniowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego – w tym szkolenia techniczne,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta sportowa)

Wymagania

  • dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe techniczne, lub w trakcie studiów
  • mile widziana znajomość branży chłodnictwo/ klimatyzacja / wentylacja/ ciepłownictwo,
  • dobra znajomość j. angielskiego – będzie dodatkowym atutem,
  • obsługa pakietu MS-Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność,
  • chęć rozwijanie się w branży techniczno – handlowej

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!