Inżynier Stażysta (Young Engineers Program) 275 wyświetleń7 aplikacji

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu spożywczego Bunge. To największy w Polsce i jeden z największych w Europie przetwórca nasion oleistych. Producent tłuszczów roślinnych, lider na rynku olejów jadalnych i tłuszczów.

Aktualnie poszukujemy Talentów do działów operacyjnych. Serdecznie zapraszamy do Programu Młodych Inżynierów

Miejsce pracy: Brzeg

Zakres obowiązków

Dołączając do 18-miesięcznego Programu Młodych Inżynierów w Bunge:

  • Poznasz świat produkcji i technologii w firmie będącej liderem na rynku spożywczym,
  • Otrzymasz wyjątkową szansę przemyślanego i intensywnego rozwoju zawodowego,
  • Zdobędziesz kompetencje specjalistyczne i przywódcze, które pozwolą Ci skutecznie zarządzać karierą zawodową,
  • Zmierzysz się z wieloma wyzwaniami, poznając przy tym smak trudności i radość z sukcesów,
  • Nawiążesz cenne kontakty biznesowe – poznasz doświadczonych ekspertów i ludzi, którzy tak jak Ty, będą uczyć się biznesu,
  • Znajdziesz Twoje miejsce pracy !

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny zawierający m.in. kartę sportową i opiekę medyczną,
  • Intensywny rozwój w ramach zróżnicowanej pracy, projektów action learningowych i szkoleń,
  • Perspektywę ciekawej i obfitującej w wyzwania pracy w firmie będącej rynkowym liderem.

Wymagania

  • Jesteś absolwentem chemii, biotechnologii, mechaniki, automatyki, energetyki, jakości lub kierunku pokrewnego,
  • Bardzo dobrze znasz język angielski,
  • Posiadasz pewne (nie dłuższe niż 2-letnie) doświadczenie zawodowe ( np. staże, praktyki zawodowe) oraz międzynarodowe (np. studia zagraniczne, podróże),
  • Doskonale się komunikujesz i masz talent do rozwiązywania problemów,
  • Lubisz zmiany i chcesz stale doskonalić procesy,
  • Rozwój i uczenie się to Twoja pasja,

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!