Inżynier Utrzymania Ruchu 172 wyświetlenia2 aplikacje

Starion Poland to nowo powstały, nowoczesny zakład produkcyjny z branży Automotiv zlokalizowany w Biskupicach podgórnych. Jesteśmy częścią jednych z największych  na  świecie inwestycji i produkujemy dla lidera produkcji baterii do aut elektrycznych. Wyróżnia nas zaawansowana technologia procesów produkcyjnych oraz ogromny wkład we współczesny przemysł motoryzacyjny.

Do naszego zespołu poszukujemy młodych, ambitnych nie bojących się wyzwań osób

na stanowisko:

INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Zakres obowiązków:

  • diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn
  • programowanie sterowników PLC, paneli operatorskich HMI, systemów wizyjnych,
  • konserwacja, modernizacje i udoskonalenia maszyn, urządzeń, instalacji oraz systemów
  • bieżąca analiza przyczyn źródłowych awarii maszyn i urządzeń oraz wprowadzanie działań korekcyjnych i zapobiegawczych
  • opracowywanie i realizacja przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń
  • branie udziału w projektach wdrożeniowych nowych linii produkcyjnych oraz maszyn
  • nadzór nad zakupami części zamiennych
  • przygotowywanie instrukcji, procedur i dokumentacji
    praca z dokumentacją techniczną,
  • współpraca z zewnętrznymi serwisami i firmami usługowymi

Wymagania:

  • wykształcenie w zakresie automatyki, robotyki lub mechatroniki
  • 3-letniego doświadczenie w procesach automatyzacji oraz układach sterowania w firmie produkcyjnej
  • uprawnienia SEP E1 do 1 kV
  • praktyczna wiedza z zakresu mechaniki i budowy, tworzenia logiki sterowania, oprogramowania i dokumentacji, projektowania układów sterowania
  • umiejętność czytania ze zrozumieniem dokumentacji technicznej
  • umiejętność programowania sterowników MITSUBISHI, LS
  • umiejętność programowania paneli PROFACE, WEINTEK
  • umiejętność programowania i obsługi systemów wizyjnych COGNEX,
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność w działaniu, chęć ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Ciekawa pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju, nauki oraz zdobywania doświadczenia,
  • Możliwość doskonalenia oraz wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy.
  • Ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie medyczne po okresie próbnym
  • Pyszna kawa😉

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 10
  • Branża Produkcja
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres ul. LG 4, 55-040 Biskupice Podgórne
Znajdź nas