Inżynier w dziale technicznym 296 wyświetleń3 aplikacje

Firma Schumacher Packaging jest jednym z największych europejskich producentów opakowań z tektury litej i falistej. Aktualnie do naszego zakładu w Krępicach pod Wrocławiem poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • wdrożenie programu TOM (CMMS) w dziale technicznym przy współpracy z pracownikami centrali w Niemczech
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemu CMMS
  • prowadzenie statystyk działu technicznego
  • tworzenie instrukcji, digitalizacja dokumentacji

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę w dużej międzynarodowej organizacji, w przyjemnej rodzinnej atmosferze
  • szkolenia i kursy językowe
  • kartę Multisport
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego

Wymagania

  • wykształcenia minimum średniego, mile widziani studenci i absolwenci kierunków technicznych
  • swobodnej komunikacji w języku niemieckim (minimum poziom B2) – jako warunek konieczny
  • bardzo dobrej znajomości obsługi MS Office
  • rzetelności, dokładności, sumienności
  • dobrej organizacji pracy, umiejętności współpracy w zespole

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować