Inżynier walidacji ADAS 133 wyświetlenia1 aplikacja

Lokalizacja: Częstochowa

Zadania:
•    Przeprowadzanie testów systemów wsparcia kierowcy w środowisku symulowanym;
•    Analiza dokumentacji projektowej pod katem funkcjonalnym oraz wydajnościowym;
•    Projektowanie przypadków testowych w oparciu o dokumentację;
•    Implementacja testów automatycznych z języku Python;
•    Uruchamianie testów w dedykowanym środowisku testowym;
•    Raportowanie wyników oraz zidentyfikowanych problemów;
•    Rozwijanie środowiska testowego HIL oraz SIL w języku Python;

Profil:
•    Wykształcenie wyższe inżynierskie (kierunki: elektronika, mechatronika, informatyka lub pokrewne);
•    Bardzo dobra znajomość języka Python, inne języki programowania będą dodatkowym atutem;
•    Minimum 2 lata doświadczenia elektronicznego w obszarze systemów wbudowanych (mikrokontrolery), magistrali komunikacyjnych stosowanych w automotive (CAN, LIN, mile widziany ETH) lub pokrewnej branży;
•    Umiejętność posługiwania się sprzętem laboratoryjnym będzie dodatkowym atutem;
•    Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum dobrym;
•    Analityczne myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów i pracy w zespole;
•    Gotowość do podróży służbowych (krajowych i zagranicznych).

Co oferujemy:
•    Wsparcie zespołu w przekwalifikowaniu i wdrożeniu do projektu;
•    Dostęp do nowoczesnych technologii;
•    Możliwość rozwoju kariery, międzynarodowe projekty;
•    Pakiet relokacyjny;
•    Umowa o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich;
•    Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy w formie hybrydowej;
•    Prywatna opieka medyczna, pakiet –‘MyBenefit’.

Be part of our ZF team as Inżynier walidacji ADAS and apply now!

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas