Java Developer 45 wyświetleń

Twój zakres obowiązków:

  • analiza, projektowanie, implementacja i testowanie nowych rozwiązań w systemie Kancelarii zaprojektowanym na indywidualne potrzeby naszych Klientów,
  • rozwój i rozbudowa istniejących rozwiązań systemowych.

Nasze wymagania:

  • umiejętność programowania w języku Java SE,
  • umiejętność analizowania kodu,
  • podstawowa znajomość środowiska Linux,
  • znajomość SQL,
  • znajomość bibliotek budowania interfejsu użytkownika (SWING).

Mile widziane:

  • znajomość NetBeans IDE,
  • dobra znajomość bazy danych PostgreSQL,
  • podstawowa znajomość języka Python.

To oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość zatrudnienia w wymiarze pełnego etatu lub jego części,
  • elastyczne godziny pracy ustalane indywidualnie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kompleksowe wdrożenie do samodzielnej pracy, wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych,
  • stabilne, rynkowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania,
  • przyjazną atmosferę oraz pracę w energicznym i ambitnym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania uprawnień i kwalifikacji zawodowych.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Prawo
  • Adres ul. Borowska 272, 50-558 Wrocław
Znajdź nas