JAVA Developer – full stack 61 wyświetleń

Poszukujemy zaangażowanych, komunikatywnych i kreatywnych absolwentów do pracy jako Java Developer – full stack.

Środowisko pracy zespołu:

Tworzymy aplikacje klasy Enterprise wspomagające centra dyspozytorskie koncernów energetycznych.

Podstawową wykorzystywaną przez nas platformą jest Play Framework for Java oraz WildFly.

Zadania

  • analiza wymagań użytkownika oraz tworzenie architektury rozwiązań
  • implementacja i projektowanie interfejsu użytkownika aplikacji
  • projektowanie i przeprowadzanie testów produktów zespołu
  • analiza i usuwanie błędów programowych
  • udział w procesie wdrażania i aktualizacji rozwiązań

Wymagania

  1. Java SE / EE
  2. React
  3. Spring Framework
  4. CSS/Less
  5. SQL
  6. Systemy kontroli wersji SVN/GIT
  7. Odpowiedzialność za powierzone zadania
  8. Mile widziana znajomość narzędzi Jira i pochodnych

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B,
  • pracę w komfortowym biurze z możliwością częściowej pracy zdalnej,
  • ciekawe projekty branżowe,
  • rozwój zawodowy – wsparcie merytoryczne całego zespołu oraz zewnętrzne i firmowe szkolenia / warsztaty,
  • ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, prywatnej opieki medycznej i karty Multisport.

Zapraszamy do aplikowania.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas