Junior Accountant 102 wyświetlenia

Zakres obowiązków

  • Sprawdzanie prawidłowości i kompletności dokumentów niezbędnych do księgowania
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych
  • Przygotowanie i weryfikacja płatności
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Wystawianie i księgowanie faktur sprzedażowych
  • Przeprowadzanie okresowych kontroli zaksięgowanych transakcji
  • Monitorowanie terminów płatności
  • Monitorowanie oraz windykowanie należności
  • Archiwizacja dokumentów
  • Rozliczanie podróży służbowych pracowników

Oferujemy

  • Umowa o pracę 3200 – 4800 PLN brutto lub B2B 3900 – 5900 PLN net
  • Praca zdalna lub w siedzibie firmy w Krakowie
  • System kafeteryjny MyBenefit
  • Karta Multisport
  • Budżet szkoleniowy 3000 zł
  • Prywatna opieka medyczna
  • Prywatne ubezpieczenie na życie
  • oraz inne benefity

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia) lub Certyfikat „Księgowego” potwierdzający ukończenie I stopnia kwalifikacyjnego ścieżki edukacyjnej SKwP
  • Znajomość MS Office, w szczególności programu Excel (w tym m.in tabele przestawne, formatowanie warunkowe, transpozycja danych)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (codzienny kontakt z zagranicznymi Klientami firmy)
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i negocjacyjne
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas